podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

У Брюсселі обговорено питання про концентрацію нелегалів в Закарпатті в Угоді між Україною та ЄС

У Брюсселі обговорено питання підготовки до реалізації Угоди між Україною та ЄС про реадмісію.
У рамках підготовки до реалізації Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб 28 листопада 2008 року в Брюсселі проведено друге засідання Спільного комітету з питань реадмісії, утвореного відповідно до ст. 15 Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію.

До складу делегації України, яку очолював заступник Міністра внутрішніх справ Василь Мармазов, входили представники Кабінету Міністрів України, МВС, МЗС, Мінтрансзв’язку, АДПС та СБУ.
Серед питань, що розглядалися на засіданні, основними були ті, що стосувалися стану виконання положень Угоди між Україною та ЄС про реадмісію та укладення імплементаційних протоколів до неї (згідно зі статтею 16 Угоди).
Під час засідання сторони обмінялися інформацією про проведення практичних заходів з підготовки до виконання Угоди та прогресу інших переговорів при укладенні Угод про реадмісію з країнами постачальниками нелегальних мігрантів та транзиту.
Було обговорено питання щодо поліпшення якості підготовки країнами – членами Європейського Союзу проектів імплементаційних протоколів та вжиття спільних заходів з метою якісної підготовки проектів цих документів.
Сторони домовилися про продовження роботи з опрацювання та укладення імплементаційних протоколів до Угоди (для опрацювання Українській стороні в поточному році надіслано проекти імплементаційних протоколів Республікою Естонія, Республікою Польща та Словацькою Республікою. Голова Української частини Комітету повідомив Європейську частину, що опрацьовані проекти протоколів будуть надіслані до країн їх розроблення в грудні цього року).
Учасники засідання також домовилися про обмін інформацією з протидії нелегальній міграції та щодо кількості іноземців, які будуть направлені до України з країн – членів ЄС після вступу Угоди в дію.
http://community.livejournal.com/lenta_udpni/466433.html
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments