podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

Cпецифический интерес Луценка к нелегальным мигрантам

Интересно что именно в Закарпатье Ю.Луценко в преддверии выборов в ВР провозгласил «Україна не повинна бути відстійником для нелегалів - Луценко»
Пан Луценко неодноразово демонстрував свою специфічну зацікавленість у темі "боротьби з нелегальною міграцією" - яка, зокрема, внесена до пріоритетів роботи МВС поточного року. Те, що цю тему п. Луценко розуміє дуже специфічно, він продемонстрував ще під час останньої передвиборчої кампанії: його заява у Закарпатті була просто феєричною.
Луценко вважає, що одним із головних завдань нового уряду має стати облаштування “жорсткого” кордону у західних регіонах країни. Уже рік, як підписані угоди з ЄС і Росією про реадмісію (відсилання додому) нелегальних мігрантів, які перебувають на території держави. Проте, уряд нічого не робить для будівництва пунктів з переміщення. Це гостро відчуває столиця України, де перебуває близько мільйона нелегальних мігрантів, а також Закарпаття, де нелегали стимулюють розвиток кримінального бізнесу. Саме західний кордон відчуває особливий наплив нелегалів, які прагнуть потрапити до країн Євросоюзу.

Виявляється, аби не "накопичувати" "нелегальних мігрантів" в Україні (показово, що політик говорить про живі, людські істоти як про товар для складування), - треба ... їх накопичувати. Через західний кордон люди, які намагаються потрапити до Європи через Україну, виїжджають з території України; в'їжджають же - через східний і північний. До чого приведе зміцнення західного кордону - легко зрозуміти, відкривши у ванній кран, а тоді заткнувши злив пробкою.
Європейські структури, і справді, пропонували гроші - і пропонують і цього року, на роки вперед - на створення в Україні міграційних тюрем та інших подібних об'єктів. Жоден уряд, наскільки мені відомо, від них не відмовлявся. Мені цікаво інше: чому відомство п.Луценка (коли він був МВС) не перебрало від прикордонників відповідальність за скандальну міграційну в'язницю Павшино, що у Закарпатті? Там - жахливі умови утримання, порушення прав ув"язнених, та й сама ця в"язниця існує поза законом - але вона найбільш скандально відома у Сх.Європі. Не захотілося маратися?

Нагнетание истерики по поводу большого количества нелегальних мигрантов в Закарпатье - прямой путь к ментовскому беспределу.


http://gas-ton.livejournal.com/363829.html

Юрій Луценко вже виступив з кардинальною антикорупційною ініціативою підпорядкувати МВС, тобто собі, Службу досудового слідства, Національну гвардію, прикордонників, пожежників й рятувальників, Держслужбу з питань міграції і омріяне ним «незалежне» Антикорупуційоного бюро.

Таку ініціативу схвалив би навіть легендарний міністр Лаврентій Берія. Він також збирав під крилом МВС різні служби, у тому числі шляхом приєднання до міліції КДБ. Так що Юрію Віталійовичу варто не стидатись і сміливо вписувати в свій законопроект доручення СБУ до власного міністерства
http://mr-brut.livejournal.com/145848.html

В даному випадку хотів би підкреслити, що МВС лише стоїть на воротах і ловить м’яч – як у цьому випадку, коли затримали вбивцю – чи пропускає його, бо в нас є кілька випадків невстановлених вбивств. Хочу також сказати, що Міністерство у цій ситуації спрацьовує навіть краще, ніж навіть по аналогічній злочинності проти українських громадян. Показники розкриття грабіжів та вбивств, і насилля, і тяжких тілесних ушкоджень в цій категорії дещо кращі, бо знаходяться під пильною увагою керівництва МВС.

Але хочу ще раз підкреслити: ми лише ловимо м’яч. Або не ловимо.

Луценко не мав жодного права казати те, що винесено у тексті вище окремим другим абзацом: рішення, хто є біженцем, а хто - ні, не в його компетенції (на щастя і поки). Це - не компетенція МВС: вирішувати, хто має утримуватися у "місцях, відведених законом", а хто - перебувати на "українських вулицях". Держкомнац, суди, - але не МВС.

2) Втім, у такій заяві немає нічого дивного: пан Луценко неодноразово демонстрував свою специфічну зацікавленість у темі "боротьби з нелегальною міграцією" - яка, зокрема, внесена до пріоритетів роботи МВС поточного року. Те, що цю тему п. Луценко розуміє дуже специфічно, він продемонстрував ще під час останньої передвиборчої кампанії: його тодішня заява у Закарпатті була просто феєричною.
http://gas-ton.livejournal.com/396665.html http://rusin.forum24.ru/?1-3-0-00000082-000-0-0
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments