podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

БЮТ в Закарпатье начинает лихорадить

Да БЮТ в Закарпатье начинает лихорадить. Немудрено наломали дров уверовав в вечность своего вождя. Но в Подкарпатской Руси не зря говорят:"Так усе не буде". Выступления против русинов, за фашистов. Русины в отношении областного БЮТ имеют право применить международные нормы права

 1727-е пленарное заседание
26 ноября 1968 года
Конвенция о неприменимости срока давности к военным преступлениям и
преступлениям против человечества
Статья I
Никакие сроки давности не применяются к следующим преступлениям, независимо от времени их совершения:
а) военные преступления, как они определяются в Уставе Нюрнбергского международного военного трибунала от 8 августа 1945 года и подтверждаются
резолюциями 3 (I) от 13 февраля 1946 года и 95 (I) от 11 декабря 1946 года
Генеральной Ассамблеи Организации Объединенных Наций, а также, в частности, "серьезные нарушения", перечисленные в Женевских конвенциях о защите жертв войны от 12 августа 1949 года;
b) преступления против человечества, независимо от того, были ли они совершены во время войны или в мирное время, как они определяются в Уставе Нюрнбергского международного военного трибунала от 8 августа 1945 года и подтверждаются в резолюциях 3 (I) от 13 февраля 1946 года и 95 (I) от 11 декабря 1946 года Генеральной Ассамблеи Организации Объединенных Наций, изгнание в результате вооруженного нападения или оккупации и бесчеловечные действия, являющиеся следствием политики апартеида, а также преступление геноцида, определяемое в Конвенции 1948 года о предупреждении преступления геноцида и наказании за него, даже если эти действия не представляют собой нарушения внутреннего законодательства той страны, в которой они были совершены."


СТАТЬЯ 10 ГЛАСИТ:
"Если Трибунал признает ту или иную группу или организацию преступной, компетентные национальные власти каждой из подписавшихся сторон ИМЕЮТ ПРАВО привлекать к суду национальных, военных или оккупационных трибуналов за ПРИНАДЛЕЖНОСТЬ к этой группе или организации. В этих случаях преступный характер группы или организации считается ДОКАЗАННЫМ и НЕ МОЖЕТ подвергаться оспариванию". 

В первую очередь презумпции невиновности лишат чиновников (от тех политических сил которые выступали против русинов), так как это позволяет сделать конвенция ООН.

Процесс пошел.... Одних из БЮТ пошли в опозицию, другие просто панически бегут из БЮТ...

Політична заява


Шановні мешканці Ужгородщини!
Я, голова Ужгородської районної організації ВО "Батьківщина", депутат обласної ради від БЮТ, доводжу до вашого відома, що в Ужгородській районній раді фракції БЮТ не існує, а депутати, котрі пройшли в раду за списками БЮТ, зрадили жителів Ужгородщини та за тридцять срібляників (землю, майно, надра) продали себе.Тепер вони беруть участь у розбазарюванні землі, надр, бюджетних коштів. Лише двоє депутатів залишилися вірними ідеям БЮТ й відстоюють інтереси народу –
Палко Іван Іванович та Фофлак Іван Юрійович.
Депутати: Фединець Михайло Ілліч; Тимченко Анатолій Іванович; Ковач Адальберт Адальбертович; Панков Володимир Андрійович; Ковач Василь Юрійович; Німець Степан Степанович; Ур Микола Ференцович; Йовнаш Ференц Франтішкович; Вайда Еріка Амбрушівна; Фрінт Сергій Людвігович; Тотін Михайло Михайлович; Вашко Іллеш Іллешович; Федак Руслан Юрійович; Мондич Валерій Дмитрович; Янцо Костянтин Андрійович – політичні зрадники, які не мають жодного відношення до Блоку Юлії Тимошенко, бо вони підтримують всі злочинні рішення, завдяки яким балоги, колібаби та їх поплічники-прихвостні обкрадають жителів Ужгородщини.


http://www.ua-reporter.com/glas/589/

 

 

Фракція БЮТ в Закарпатській обласній раді "дозріла" до опозиції

Фракція БЮТ зрозумівши нарешті , що ії дерибанська політика в області викликає вже роздратування у людей, та надалі паразитувати в облраді вже не можна, вирішила замилити очі довірливим виборцям...відхрестившись від Івана Балоги


23 травня на сесії Закарпатської обласної ради представник БЮТ зачитав Заяву фракції БЮТ в обласній раді про перехід в опозицію.

У заяві зокрема зазначено: „В ході виборчих кампаній 2006 р. і 2007 р. на виборах депутатів Верховної та місцевих (2006 р.) рад представники демократичних сил, які ввійшли до виборчих блоків – Блок Юлії Тимошенко і НСНУ (2006 р.) та НУ-НС (2007 р.), в т.ч. і в Закарпатській області, неодноразово заявляли про формування у відповідних радах коаліцій за участю цих політичних сил.

За підсумками виборів у всіх місцевих радах, де БЮТ і НСНУ набрали необхідну кількість голосів, такі коаліції і були створені. Винятком стала Закарпатська обласна рада, де з ініціативи колишнього голови обласної організації НСНУ п. Балоги В. І. була утворена коаліція з участю кількох депутатських фракцій, в т. ч. НСНУ та ПР, а також частини депутатів обраних за списками нашого виборчого блоку.

Незважаючи на цей факт керівництво обласної організації партії „ВО „Батьківщина” та фракції БЮТ в обласній раді неодноразово вносили пропозиції обласній організації партії НУ та фракції НСНУ щодо налагодження співпраці.

Результатом домовленостей між Лідерами БЮТ і НСНУ було ініційовано і організовано 6 березня 2007 р. підписання Угоди про співпрацю в Закарпатській обласній раді фракцій БЮТ та НСНУ за умови виходу фракції НУНС з діючої коаліції. Однак, не зважаючи на дані обіцянки і заяви, в т.ч. озвучені і на сесіях обласної ради, формат коаліції не змінився.

На жаль, не дало результату і офіційне звернення нашої фракції з цього приводу до кожного депутата – нашоукраїнця.

Вважаємо, що така ситуація викликана позицією нашої депутатської фракції щодо непідтримки ганебної практики непрозорого прийняття сесією облради рішень щодо землі, надр, майна, лісів та рекреаційних ресурсів.

Ми неодноразово звертали увагу на те, що сесії облради повинні оголошуватись і проводитись з дотриманням чинного законодавства і регламенту, тим порядком денним, що доводиться до відома населення, а меншість повинна мати право очолити постійні депутатські комісії з питань бюджету, регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою, здійснюючи контрольні функції.

Тому в зв’язку з такою ситуацією ми, депутати фракції Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді, заявляємо про формування опозиції (меншості) в раді та і надалі докладатимемо максимум зусиль для захисту інтересів краян.”

Коли на сесії облради розглядалися питання щодо створення комунальних підприємств на базі національного парку «Синевир», а також відчуження палацу графа Шенборна, депутат обласної ради Василь Гнатків (БЮТ) заявив:

«Вважаю протизаконним створення комунального підприємства на території державного заповідника «Національний парк «Синевир». Незрозумілими є також намагання «Нашої України» відчужити, навіть відірвати ласий шмат від санаторію «Карпати», а саме палац графа Шенборна, та створити на його базі комунальне підприємство. Я бачу, що Іван Іванович Балога надто гаряче та палко відстоює проект рішення створення саме вказаних комунальних підприємств. Шановні депутати, адже ми чудово знаємо, що першим кроком до дерибану власності та майна області є створення саме комунальних підприємств, після чого вони успішно переходять у власність усім відомих персон шляхом тіньової приватизації. Колеги, так давайте відразу проголосуємо за передачу палацу Шенборна та парку «Синевир» у власність ТОВ «Русинія».

Наголошую, що фракція БЮТ ніколи не голосуватиме за рішення, що передбачають непрозорий розподіл та майбутню підкилимну приватизацію земель та майна області.

І наостанок.

Шановний Іване Івановичу (Балого-ред.)! Давати оцінку фракції БЮТ , а саме, депутати ми чи ні, фракція ми чи ні, Вас ніхто не уповноважував. Гадаю, гідну оцінку як нашій фракції, так , втім, і фракції «Нашої України», нададуть мешканці Закарпаття. Дякую».

А якщо Івана Івановича, замість проблем закарпатців, хвилюють «білі юбки», то хай ними і займеться, а не політикою. В разі, якщо Іван Іванович такий великий кутюр'є, то йому слід було би зайнятись показом мод жіночого одягу. А загалом, мені надзвичайно приємно, коли депутати не можуть оминути неповторний стиль одягу нашого лідера !».

Прес-служба Закарпатського БЮТ

Нагадаємо, що в ході сесії облради голова фракції «Наша Україна» Іван Балога назвав фракцію БЮТ «не фракцією», а депутатів-бютівців «не депутатами», підкресливши, що БЮТ «ходить під білою «юбкою».

МОЖЕ ВИ НЕЗАБАРОМ І ВІД РАТУШНЯКА ВІДХРЕСТИТЕСЬ?

В Ужгородській міськраді – ситуація прямо протилежна до тієї, що змальовується в заяві закарпатського БЮТу: не зважаючи на всі зусилля фракції "Наша Україна", фракція БЮТу вперто не бажає стати учасником демократичної коаліції, віддаючи перевагу неформальній провладній коаліції у форматі БЮТ-Народна партія-Партія регіонів-СПУ під керуванням міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка (лидера ОПГ-70 человек). Наслідки такої політичної неперебірливості БЮТу ужгородцям добре відомі.


UA-Reporter.com

http://www.ua-reporter.com/novosti/30246/

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments