podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

В Ужгород приволокли насильно Бандеру - в музей - и к нему согнала власть насильно местных


 Елена Русин. Спеціально для українців. В Ужгород привезли Бандеру насильно в музей і туди ж насильно повели місцевих людей, повідомив мені мій чоловік Лаці. 

 

Я ж прочитала, як двоє львівян вели бесіду про символи.  Скажу спершу, що проба вільно визначити - хто в Україні погодиться визначити Бандеру «символом нації», закінчиться ганьбою бандерівцям.

Якої саме нації символом є Бандера, якщо він сам ніколи не був громадянином України?
http://g0lden-key.livejournal.com/458727.html

Може це - свідомі бойки і несвідомі гуцули, урбанізовані галичани і галичанізовані південні волиняки й західні подоляки, закарпатські русини, які мали свою державу і її знову домагаються повернути, з іншими нацменшинами чи це змосквофілені буковинці, переселені поляками русини-лемки і приїжджі східняки. Де ж тут, даруйте, нація? Це по-перше. А по-друге, серед усіх перелічених народів далеко не всі захочуть визнати своїм символом Бандеру. Ну, якщо їх запитати, звісно.

А питати не хочуть. Влада боїться. В Ужгород привезли Бандеру насильно, правда тільки в музей, і зігнали туди насильно повно народу, як в добрі радянські часи. Так що Ющенко с Бандерою, це той самий Хрущов з Леніним, тільки  на америцькі гроші.

 

«Ну чого ти причепився до «символу нації», - сказав мені знайомий, інтелігентний поміркований львів'янин. - Ти ж знаєш, що нація все ще формується і формуватися вона має на якихось символах. А Бандера належить до числа «малих» символів, бо великими є герб, гімн і прапор». А я йому на це - «от і називайте собі «малим символом» майбутньої нації, при умові, що вона колись все-таки буде створена»....
Это и есть дерьмократия по галицко-украинско-бандеровски!
Ведь Бандера был радикальным националистом-революционером, который применял террористические методы в своей борьбе.  А что, украинская нация призвана быть террористической? Кстати и Шевченко Т. призывал к крови: "И вражою злою кровю волю окропите.." Да, ничего не скажеш за такие украинские символы - одни кровопийцы и террористы!

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments