podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

«Українська правда» поднимает отрезанную голову свободы в Украине.

 Ганна Скрипниківська Львів.
«Українська правда» піднімає відрізану владою голову свободи.
Свобода слова по-ющенківськи скоріше американська - рекламно самохвальна, але не європейська і не Масариківська!

23 грудня на підсумковій прес-конференції президента президент України Віктор Ющенко та його прес-секретар Ірина Ванникова лукаво заявили, що запитання, яке набрало найбільшу кількість голосів, "відображає інтереси лиш російських інтернет-користувачів".

 24 січня минає місяць як на сайті "Української правди" була опублікована відкрита заява "Української правди" і "Кореспондент"відносно того ключового  запитання інтернет-користувачів президенту, а саме: найрейтинговіше запитання, яке набрало понад 100 тисяч голосів інтернет-користувачів на трьох ресурсах, було простим і лаконічним: "Шановний пане Презеденте, скажіть будь-ласка, скільки нам (простим людям) потрібно Вам заплатити, щоб Ви разом з усіма депутатами ВР, міністрами, урядовцями назавжди виїхали за кордон і не заважали Україні нормально розвиватися?".

Відсутність до сьогодні відповіді від гаранта вважається особливо грубим порушенням принципів свободи слова з його боку. На жаль, в Україні, де сам  президент безпідставно розхвалив «демократію», стало правилом залишати без відповіді оприлюднення журналістами суспільно-важливої інформації навіть тим же президентом. Що свідчить про те, що сам гарант не до кінця розуміє, що значить слово "свобода".

Скоріше всього сьогоднішня помаранчева влада ніколи не любила свій народ за те, що їй прийшлося прийти до влади силою американських «долярів» та майданного перевороту з незаконним судовим рішенням та незаконних третіх перевиборів. Вона готова всіх інакомислячих сьогодні зігнати в могилу, далеко перевершивши  в цьому не лиш Кучму, а й Брежнєва, наближаючись день за днем до рівня Сталіна.  http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/23/88362.htm 

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments