podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

Свобода слова на Интере – свобода по эсбеушному. «Хорош» канал -иллюзия свободы.

Ганна Скрипниківська.  Львів.

Свобода слова на Інтері – свобода по есбеушному. «Хорош» канал.

Інтер стверджує офіційно, що він є власністю не Фірташа, а зам. СБУ В. Хорошковського. Отже, в Україні т.зв. свобода ведеться майже через нацистські грати СБУ.

Розуміючи це керівництво телеканалу єхидно «вважає недопустимими намагання органу виконавчої влади (Тимошенко) втручатися у його інформаційну політику, а також давати оцінку діяльності журналістів та творчого колективу", але залишається під повним контролем Хорошківського.

У свою чергу бізнесмен Костянтин Григоришин нещодавно заявляв у інтерв'ю Українській правді, що вів переговори з Фірташем як власником "Інтеру". "Канал купил Хорошковский за деньги тогдашних акционеров "Евраза". А дальше, насколько я знаю, он продал Фирташу половину акций, которые принадлежали то ли ему, то ли, реально, акционерам "Евраза" -сказал он.

«Хорош канал» дурить простих українців примарою свободи, з якої видно есбеушний хвіст репресій і подавлення інакомислячих. Про це стверджують русини, яких хотів Шустер викликати на передачу, але СБУ просто заборонило, бо побоялося щоб Україна не узнала правди про русинів. Краще, хай нацисти з СБУ дурять людей загрозаит сепаратизму від русинів.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/23/88399.htm

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments