podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

Русины уже и во Львове? Интересно.Так скоро ни одного свидомого украинца не останется.Непорядок.

Старорусини домагаються представництва в міській Раді Львова.

В газеті «Русскій голос» з'явилася стаття п. Ханасевича, в якій вимагається необхідність представництва старорусинів в міській Раді Львова. Читаємо там:

Протягом останніх років старорусини не мали власного представництва у міській Раді Львова. За часів BBWR (Безпартійний Блок Співпраці з Урядом Пілсудського - Манкурт) до міської Ради увійшли тільки представники українців пп. Децикевич, Лопатинський та ін., натомість русинське населення було обійденим. Бюджет м. Львова на рік 1938/39 явно сприяє українцям на шкоду представникам руської національності. Згідно з цим бюджетом, русинські інституції у Львові одержали субвенції в розмірі 100 зл. готівкою і 3 тонни вугілля вартістю 90 зл. Тим часом субсидія для українців перебачає: 500 зл. на музей Шевченка, 500 зл. на український Театр, 3.000 зл. на українські притулки, 2.000 зл. на громадську опіку тощо.

У цій же статті повідомляється, що у Львові проживають 22.500 русинів і 27.500 українців. Окрім цього, є ще 1 500 православних, які йдуть в графу «інші». Але переважаюча більшість серед них - так само русини.
http://www.zaxid.net/article/35105/ 

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments