podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

Русинам 15 марта - трагедия их государственности от нацистов, а украинцам-велич Карпатской Украины

Русины вспоминают 15 марта трагедию своей государственности, разрушенной  Гитлером, руками галицких сечевиков, а украинцы празднуют -"велич" Карпатской Украины, которую сами и уничтожили. И не хотят её ни под каким видом воскресить!
Но делаю вид, что празднуют 70-летие Карпатской Украины, но только на её могиле. Цинизму украинских нацистов нет предела.

Д. Воздвиженский.            http://rusin.forum24.ru/?1-6-0-00000048-000-0-0-1236662197

....У.Черчіль, , що змінив Н.Чемберлена на посту глави уряду Великобританії, у виступі по радіо 1 жовтня 1939 року згадав лінію розмежування державно-політичних інтересів Радянського Союзу і Німеччини, передбачену секретними домовленостями до пакту про ненапад від 23 серпня 1939 р. і договору про дружбу і кордон від 28 вересня 1939 р.). 

А чи знають галичани, що саме цією змовою Сталіна і Гітлера польська Галичина з польським Львовом була анексована Радянським Союзом, і тільки завдяки цьому ми сьогодні маємо  таке велике щастя як Львів, псевдо «Пьемонт українства». Він, ймовірно, ніколи не звільниться від древнього польського вірусу русофобії, що так жорстоко діяв проти Підкарпатської Русі-Карпатської України тоді і, на жаль, сьогодні.

Деякі говорять, що день 15 березня – трагічний день в історії Чехословаччини і Підкарпатської Русі.  З цим згідні  й українські історики, які називають це як «велич і трагедія Карпатської України», але при цьому святкують тільки її міфічну «велич». А за трагедію Карпатської України і в чому вона полягає сьогодні говорити заборонено, бо це буде на користь підкарпатських русинів у яких зруйнували державність і ніяк не погоджуються її відновити.

Ось чому підкарпатські русини дійсно проводять кожний рік 15 березня лише в траурі добре усвідомлюючи, що їх русинська державність була зруйнована не де-юре, а анексією.

Тому сьогодні і приймають участь в русі Опору та борються за законне відновлення своєї державності хоча б в складі України...

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments