podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

ООН интересуется Украиной только как сточной ямой для мигрантов.

ООН интересуется Украиной только как сточной ямой для мигрантов.
Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України відбулась робоча зустріч заступника Міністра внутрішніх справ Василя Мармазова з Регіональним представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Республіці Білорусь, Республіці Молдова та Україні Сімоною Волькен.

Під час зустрічі йшлося про пріоритетні напрямки співпраці між Міністерством та УВКБ ООН упродовж цього року. Зокрема, сторони обговорили питання діяльності існуючих та відкриття нових пунктів тимчасового тримання нелегальних мігрантів в Україні, а також особливості їх функціонування.
Василь Мармазов наголосив на недосконалості українського законодавства, яке регулює міграційні процеси, зокрема щодо процедури отримання статусу біженця або шукача притулку в Україні. Сторони обмінялися думками стосовно шляхів вирішення цієї проблеми. Зокрема, йшлося про специфіку отримання статусу біженця особами, у рідних країнах яких тривають бойові дії. Також обговорювалися шляхи вирішення проблем, які виникають під час процедури екстрадиції осіб з України до країн, де вони підозрюються або обвинувачуються у скоєнні злочинів.
Учасники зустрічі не залишили поза увагою питання боротьби з проявами расизму та ксенофобії в Україні, а також діяльності Міністерства у протидії цьому негативному явищу.

ДЗГ та МД МВС України


mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/188530

http://community.livejournal.com/lenta_udpni/603542.html
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments