podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

Париж и советники комиссии в США признают за Россией право вэто на расширение НАТО


Париж та радники комісії в США визнають за Росією право вето на розширення НАТО  http://inozmi.glavred.info/articles/997.html

Валентина Поп, EUobserver.com (Європа) // 17:35 18-03-2009

Україна та Грузія можуть забути про НАТО? Міністр оборони Франції Евре Морін виступив за врахування позиції Росії при майбутньому можливому розширенні альянсу. Цього тижня припинити наполягати на членстві України та Грузії в НАТО заради покращення відносин з Росією адміністрації Барака Обами порадила також спеціальна двопартійна комісія, – пише Валентина Поп для інтернет-ресурсу EUobserver.com.

Міністр оборони Франції Ерве Морін у вівторок (17 березня) заявив, що для будь-якого розширення НАТО в майбутньому необхідно брати до уваги позицію Росії, а уповноважена комісія в США рекомендувала президенту Бараку Обамі припинити заохочувати Грузію та Україну до вступу.

Розширення НАТО на такі країни як Грузія та Україна не може здійснюватися без консультацій з Росією, сказав пан Морін в інтерв’ю агентству Associated Press напередодні голосування в французькому парламенті з приводу повернення Франції до військових структур альянсу.

«Ми вважаємо, що розширення НАТО повинно розглядатися з урахуванням необхідності не послаблювати НАТО», - сказав він і додав, що, здійснюючи будь-який крок, потрібно враховувати «відносини з Росією».

«Ці питання не можуть вирішуватися без консультацій з нашим російським сусідом», - наголосив пан Морін.....

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments