podkarpatrus (podkarpatrus) wrote,
podkarpatrus
podkarpatrus

Іван Хланта - халантний перевертень і безбожник!

Іван Хланта подав статтю наповнену маразмами, домислами, та образами на духовенство. Будучи не воцерковленою людиною, напів віруючою, не володіючи добре церковно-словянською мовою, вихованець комуністичного режиму, приплівся він до церковних людей, щоб спробувати вчити тих, кого при комуністах кривдив. А, приплівшись, очорнив всіх з ніг до голови, а себе виставив як новий народний вчитель, що посягає вчити все духівництво і навіть "високопоставлене".
Стало відомо, що спецслужби давно запропонувала йому роботу - українізувати за щедру плату тексти русинських колядок, співанок-пісень та сотні балад. Іван Хланта почав ходити по селам, виманював у збирачів фольклору ними зібрані старі пісні і тексти, а потом видавав їх від свого імені. Сотні людей готові були подати на нього в суд, сотні його до сьогодні проклинають. Цей «творчий злочинець» відчув бескарність у своїх діях і вирішив наплювати у власну криницю - русинську мову та русинську культуру. Його рідна мамка і нянько-татко ніколи не знали української мови, а от синок – з більшовицьким духом виявився ворогом власної нації, рідної мами і тата. Обзиваючи московською Церкву в яку ходить причащатися і навіть ходить туди "чиати апостола", він цим показав, що є не тільки великий комбінатор-фарисей, але й безбожник.
Власне, його публікація свідчить, що внутрішній світ цього перевертня давно згнилий і психічно надірваний. На таких гнилих патріотах не вдержиться наша країна, якщо ще далі буде підгодовувати подібних яничарів з числа місцевих закарпатців, розпалюючи при цьому міжнаціональні відносини між українцями і русинами.
Этноцид и геноцид русинского народа в Украине состоит из сложного комплекса подрывной работы против коренного русинского народа. Часть агентов влияния от спецслужб, выдавая себя за "местных", активно украинизируют русинские песни, колядки, баллады, сказки и весь круг древней русинской культуры. Но русины мирный народ - иногда с улыбкой слушают объявление в Филармонии: "українська закарпатська народна пісня "Тече вода каламутна"!
Если укринская, почему закарпатская? А если закарпатская, то какая: венгерская, румынская, словацкая, ромская или русинская?
Театр АБСУРДА!
http://www.ua-reporter.com/content/101097

ЕС озвучил сценарий по интеграции Западной Украины в ЕС.

Криминальное дело возбужденное Украиной против русинов, грубая фальсификация

Решение правительства Республики Подкарпатская Русь по ситуации с кредитами государства Украина-МВФ

САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments